Субота, 2 Березня, 2024

Для Android та iOS випустили «Гру престолів»

За найпопулярнішим серіалом останніх років – «Грою престолів» – готують мобільну гру. Це повноцінна сюжетна рольова забавка (RPG) для Android та iOS. У ній будуть знайомі герої, а дія сюжету розгортатиметься за кілька десятиліть до подій серіалу.

Автором гри є Behavior Interactive, яка співпрацює з HBO та Gaea. Забавка під назвою Game of Thrones: Beyond the Wall поєднує елементи класичних рольових ігор, колекційних ігор та стратегій.

Дія гри розгортається за кілька десятиліть до подій першого сезону серіалу. Історія почнеться з того моменту, як лорд-командувач Нічного дозору Брінден Ріверс, відомий як Кривавий ворон, зник за межами Стіни. Завданням гравців буде пошук зниклого та розгадка всіх таємниць місцевості поза Стіною.

Історія Game of Thrones: Beyond the Wall переплітається із серіалом HBO, тому багато подій можуть будуть пов’язані з кіношною епопеєю. Гравці зможуть використовувати спеціальний артефакт для подорожей у часі. З ним вони зможуть переміститися в епоху «Гри престолів» та взяти собі в напарники когось з відомих персонажів, наприклад, Джона Сноу або Дейєнеріс.

Розробники обіцяють сюжетну лінію в багато годин з поділом на різні гілки. Реєстрація гравців вже стартувала, а її повноцінний реліз очікується в останній тиждень вересня. Game of Thrones: Beyond the Wall вже з’явилася в магазинах додатків для Android та iOS.

1 коментар

  1. Воу! Прям как Marvel’s Avengers, после ошеломительной популярности в кино индустрии создают игру

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися