Чому екрани Macbook’ів у магазинах Apple розкриті точно на 76 градусів і кут виставляють за приладами

Продавці знають, що дієвий спосіб продати товар – будь-яким способом змусити клієнта взяти його в руки

Продавці знають, що дієвий спосіб продати товар – будь-яким способом змусити клієнта взяти його в руки. А в магазинах Apple екрани її ноутбуків Macbook розкривають точно на кут у 76 градусів. Який зв’язок? Це підвищує продажі, і експерти Business Insider розповіли, як саме.

Незвичайне позиціонування верхньої кришки екрана Macbook вибране не просто так. Більш того, компанія нещодавно встановила нові правила – раніше кришку відкривали на кут у 70 градусів. Нині його зробили в 76 градусів. Це обов’язкова вимога до всіх виставлених на вітринах лептопів, і працівники магазинів її суворо дотримуються. Для максимальної точності встановлення вони навіть користуються своїми iPhone як вимірювальними інструментами. Для цього вони запускають програму Simply Angle, яка нещодавно стала недоступна для загальної публіки.

Ідея в тому, що кут у 76 градусів виглядає незвично та незручно. Потенційні покупці, які підходять до ноутбуків Apple, тут же підсвідомо поправляють верхню кришку до зручнішого розміщення. Таким чином, ноутбук опиняється в руках клієнта, що підвищує продажі. На жаль, чому була вибрана цифра 76, невідомо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я