Середа, 24 Липня, 2024

Chrome для Windows став на 15% швидшим

chrome

Зусилля Google щодо підвищення ефективності її браузера дають результати. Версія Chrome для Windows стала працювати приблизно на 15% швидше, ніж раніше. Побачити ефект можна починаючи з Chrome 53 для 64-бітових систем і Chrome 54 для 32-бітових систем.

У цих версіях Google почала використовувати технологію Microsoft під назвою Profile Guided Optimization (PGO), завдяки якій швидкість запуску браузера зростає на 17%, нові вкладки відкриваються майже на 15% швидше, а загальний час завантаження сторінок зменшується на 6%.

Профільна оптимізація – це функція середовища розробки Visual Studio від Microsoft. Вона дозволяє визначати, яким чином користувач взаємодіє з додатком. Вона збирає дані і повторно компілює програму з акцентом на найбільш популярних саме для користувача функціях.

За словами розробників, Chrome – величезний програмний проект з більш ніж мільйоном функцій у вихідному коді. Не всі функції у ньому рівні – одні викликаються часто, а інші використовуються рідко. PGO дозволяє відстежити, які функції використовуються найчастіше, і проводити оптимізацію.

Завантажити нові версії Chrome можна за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися