Cooking Simulator від PlayWay на стадії бета-тесту

Легендарна студія PlayWay, яка не перестає дивувати своїми незвичайними, але часто дуже реалістичними симуляторами, займеться видавництвом Cooking Simulator від Big Cheese.

У Cooking Simulator гравцеві пропонують стати справжнім кухарем, і для реалізації здібностей віддадуть цілу кухню ресторану, забиту продуктами комору і книгу рецептів на додачу. Геймерам доведеться гарненько попітніти, щоб витримати всі пропорції інгредієнтів, адже різати, солити і перчити доведеться з реалістичною фізикою.

Утім, PlayWay була б не PlayWay, якби все було просто реалістично. Тим, хто не хоче пітніти годинами над картоплею із запеченою рибою, пропонують заради фану рознести всю кухню. Наприклад, можна буде підпалювати предмети, влаштувати цирковий номер з метанням ножів або збити помідором піраміду з банок.

На даний час Cooking Simulator на стадії бета-тесту, і всі охочі можуть записатися на тестування на офіційному сайті. Точна дата виходу поки не повідомляється, але гру обіцяють випустити не пізніше червня.