Субота, 9 Грудня, 2023

Cписок найбільш проблемних Android-додатків за версією Avast

Фахівці компанії Avast, яка спеціалізується на антивірусному захисті та кібербезпеці, оприлюднили чергове щоквартальне дослідження тенденцій та швидкодії мобільних додатків для ОС Android.

avast-stat

Гарна новина: серед «лідерів» з марнування системних ресурсів та надмірного споживання ресурсу акумулятора є додатки, які незнайомі українським користувачам. Це, наприклад, музичний сервіс musical.ly, бібліотека Wattpad або крокомір TauTau, який менш ніж за годину «з’їдає» третину заряду акумулятора.

Погана новина: багато хто з нас щодня використовує проблемні додатки. Абсолютним антилідером став мобільний клієнт Facebook. Додаток понад міру споживає системні ресурси під час роботи або у процесі автозавантаження та суттєво зменшує час роботи від акумулятора. Месенджер Facebook має дещо скромніший апетит і посів десяту сходинку рейтингу  Avast.

До списку додатків, які сприяють швидкому розряджанню батареї, потрапили сервіс оголошень OLX, служба знайомств Tinder та пошта Microsoft Outlook.

Перглягувши звіт Avast, можна стверджувати лише одне: ідеалів не існує. Популярні або корисні додатки надмірно споживають ресурси пристрою, займають чимало місця у внутрішній пам’яті або марнують ресурс батареї. Мапи Google, агрегатор приколів 9GAG, музика Spotify та інші додатки примушують сучасні гаджети поводитися, як застарілий брухт.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися