Девайс CVCheat дозволяє ідеально стріляти в шутерах і такий чит поки не розпізнають

Можливості гаджета такі, що дозволяють стабілізувати віртуальну зброю при пострілах

Обман в комп’ютерних шутерах вийшов на новий рівень з девайсом CVCheat. Він залишається невидимим для комп’ютерних ігор, але при цьому дозволяє ідеально стріляти. Розробники заявляють, що рішення обходить всі античитерські системи.

CVCheat повністю автономний, тому сумісний як з ПК, так і з ігровими консолями. Його основним блоком є карту захоплення відео, яку потрібно підключати через роз’єм HDMI до ПК або ігрової консолі.

Девайс починає відстежувати та аналізувати кадри гри і алгоритми пристрою на базі штучного інтелекту здатні розпізнавати частини тіла ворогів. Потім вони вираховують траєкторію руху курсору і передають інформацію на пристрій наскрізного введення. Останній дозволяє емулювати рухи миші або геймпада.

Можливості гаджета такі, що дозволяють стабілізувати віртуальну зброю при пострілах. За допомогою технологій розпізнавання зображення визначається яка зброя в руках у ігрового персонажа користувача та наскільки сильно потрібно компенсувати її віддачу.

Пристрій CVCheat коштує $50. Його розробники кажуть, що не ставили мету зруйнувати онлайнові шутери. Натомість, вони хотіли дати консольним гравцям шанси в іграх, які переповнені читерами.