Деякі користувачі Gmail отримують спам із власних поштових акаунтів

Представники Google на запит видання Mashable визнали існування проблеми зі спамом, відзначивши, що вона стосується невеликої кількості користувачів Gmail. «Ми знаємо про спам-кампанію, яка торкнулася невеликої кількості користувачів Gmail, і вживаємо активних заходів для захисту від неї"

Кібершахраї вигадали нову схему обману користувачів електронної пошти. Деякі юзери сервісу Gmail говорять, що вони отримували спам, який надходив до них із власних поштових скриньок. Оновлення паролів та двофакторна аутентифікація не допомагають. Але в Google кажуть, що все безпечно.

Gmail

«Мій поштовий акаунт розіслав 3 листи за останню годину на 10 адрес, яких я не знаю, – скаржиться на форумі Google Help Forum один із користувачів. – Я негайно змінив пароль після відправлення листа, але потім відправилося ще 2 послання».

Представники Google на запит видання Mashable визнали існування проблеми зі спамом, відзначивши, що вона стосується невеликої кількості користувачів Gmail. «Ми знаємо про спам-кампанію, яка торкнулася невеликої кількості користувачів Gmail, і вживаємо активних заходів для захисту від неї, – говориться у заяві пошукового гіганта. – Ця спроба включала підроблені заголовки листів, що мало такий вигляд, ніби користувачі отримують спам самі від себе. Це також змушувало такі листи  з’являтися в папці «Відправлені». Ми ідентифікували та класифікували всі образливі листи як спам. Немає причин вважати, що якийсь акаунт був зламаний».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я