П’ятниця, 19 Липня, 2024

Додаток Facebook Events допоможе знайти найцікавіші заходи та події

Facebook анонсував ще один мобільний додаток, який допоможе користувачам соціальної мережі плідно проводити час, повідомляє прес-служба компанії. За даними Facebook, щодня більше ста мільйонів користувачів переглядають розділ «Заходи» в пошуках майбутніх концертів, фестивалів, вечірок та інших подій. Тож щоб користувачі точно не пропустили нічого цікавого, компанія створила окремий додаток Events.

fb_events2
В Events можна побачити, чим саме цікавляться друзі, заходи, створені сторінками, на які користувач підписався. Крім того, додаток дозволяє переглядати рекомендації та шукати події на інтерактивній карті міста. В Events передбачений календар, куди можна вносити всі заходи і стежити за тим, які дні залишилися вільними. Додаток буде підтримувати і сторонні календарі.

Усі дії користувача в Events будуть відображатися і на Facebook, щоб друзі могли дізнатися про його плани навіть у тому випадку, якщо вони не користуються додатком.

Events від Facebook вже доступний в App Store. Однак поки що скористатися додатком можуть лише жителі США. Найближчим часом має вийти версія і для Android.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися