Середа, 6 Грудня, 2023

Доступ до X (Twitter) може стати платним: Ілон Маск розмірковує про це

Ілон Маск припустив, що він може перемістити свою соцмережу X (Twitter) за платний екран. Про таку можливість мільярдер розповів під час прямої розмови з прем’єр-міністром Ізраїлю.

Під час прямої трансляції на X із прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху цього тижня Маск сказав: «Найголовніша причина, чому ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за використання системи X, полягає в тому, що це єдиний спосіб, який я міг придумати для боротьби з величезними арміями ботів».

«Насправді ми збираємося запропонувати нижчий рівень ціноутворення. Ми хочемо, щоб це були невеликі гроші, — продовжив він. – Це довша дискусія, але насправді це єдиний захист від армій ботів».

Повідомляється, що Маск обдумував цю ідею деякий час. Технічний бюлетень Platformer повідомив, що минулого року генеральний директор Tesla обговорював цю ідею з одним із своїх радників, венчурним капіталістом Девідом Саксом.

Маск сказав Нетаньяху, що наявність платного доступу та встановлення пріоритету публікацій преміальних користувачів допоможе мінімізувати вплив ботів.

«Оскільки бот коштує частку пенні, назвіть це десятою часткою пенні, але навіть якщо він повинен заплатити кілька доларів або щось таке, якусь незначну суму, ефективна вартість ботів дуже висока», — сказав Маск.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися