Друге покоління гнучких смартфонів отримає скло

Індустрія вже давно зацікавлена в появі масового виробництва гнучкого скла, адже його можна використовувати для всього, що може згинатися

Нинішні гнучкі смартфони мають дорогий, але надзвичайно тендітний екран – пошкодити його можна навіть нігтем. Усе тому, що він захищений гнучкою пластиковою плівкою, а не твердим та міцним склом. Однак уже в наступному поколінні Galaxy Fold 2 інженери планують використати гнучке скло. Ексклюзивно для цих смартфонів його постачатиме корейська компанія DoInsys.

Скло можна зробити гнучким за умови, якщо його товщина в десятки разів менша за один міліметр. Інженери DoInsys навчилися масово виготовляти гнучке скло товщиною 0,1 мм, а в майбутньому планують зробити його ще гнучкішим, зменшивши товщину до 0,03 мм.

Індустрія вже давно зацікавлена в появі масового виробництва гнучкого скла, адже його можна використовувати для всього, що може згинатися, з ноутбуками включно. Тому в Samsung домовилися про ексклюзивний довготривалий контракт на постачання ультратонких аркушів скла від DoInsys.

У Samsung настільки зацікавлені у випуску Galaxy Fold 2 зі склом, що інвестують в обладнання та приміщення фабрик DoInsys для пришвидшення виробництва. Адже очікується, що друге покоління гнучкого смартфона вийде вже навесні 2020 року.