Середа, 22 Травня, 2024

YouTube ввів нові правила, і користувачі почали боятися, що їх заблокують

Google оновила умови користування YouTube, і користувачі злякалися за свої акаунти. У документі знайшли фразу про те, що відеосервіс матиме можливість блокувати облікові записи, які не несуть комерційного прибутку. Google традиційно для себе проігнорував усі запити юзерів. Тим часом самі юзери дійшли деяких висновків.

Офіційні умови звучать так: «YouTube може припинити дію вашого доступу або доступу вашого облікового запису Google до Сервісу загалом або до його частини, якщо є обґрунтовані підстави вважати, що надавати вам Сервіс комерційно недоцільно». Google нещодавно розсилав сповіщення про зміну умов використання YouTube, але не згадував у них про цей пункт.

Експерти видання Mashable вважають, що нова умова означає те, що, коли YouTube не заробляє на акаунті користувача, то отримує право його видалити. Користувачі Reddit вже додали 3000 коментарів у спробі розібратися в точному змісті нових умов. Зійшлися на тому, що настільки загальне формулювання відноситься як до творців контенту, які не заробляють на монетизації, так і до користувачів, які використовують блокувальники реклами. Також видаляти можуть неактивні акаунти або авторів, контент яких не монетизується за правилами сервісу.

Нові правила стосуються не лише доступу до YouTube. Користувач також може втратити свій акаунт Google та доступ до Gmail, Google Фото, Google Документи та інших сервісів Google.

Офіційно новий документ правил використання YouTube почне діяти 10 грудня 2019 року.

YouTube та Google уже давно ведуть політику орієнтації лише на великих прибуткових гравців. Якщо ваш акаунт у зоні ризику, можна придивитися до альтернатив цьому відеосервісу: «Найкращі альтернативи YouTube».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися