Неділя, 19 Травня, 2024

Директор Samsung вибачився перед власниками смартфонів Samsung

Віце-президент і генеральний директор Samsung Джон-Хі Хан приніс офіційні вибачення користувачам смартфонів Samsung. Вибачення надійшли від скандалу, пов’язаного з гальмуванням ігор програмою Game Optimization Services. Цей додаток мав навпаки пришвидшувати смартфон в іграх.

Вибачення прозвучали під час річних зборів акціонерів компанії. Виконавчий директор визнає, що Samsung не оцінила занепокоєння клієнтів. Він заявляє, що корейська фірма буде уважніше слухати клієнтів, щоб запобігти повторенню подібних проблем.

Скандал з додатком служби оптимізації ігор Game Optimization Services почався невдовзі після випуску серії Galaxy S22. Як тільки ці пристрої потрапили до клієнтів, багато користувачів виявили, що сервіс працює у фоновому режимі. Вони також помітили, що ця служба працювала в деяких планшетах і старіших флагманських моделях.

Додаток оптимізації ігор призначений для точного налаштування продуктивності системи під час ігор. Це має забезпечити більший час роботи від батареї. Однак ця служба знижує продуктивність смартфона. Таким чином, ефект є протилежним очікуваному в реальних сценаріях.

Ситуація погіршувала тим, що користувачі не могли вимкнути Game Optimization Services за замовчуванням. Служба оптимізації ігор також додала до білого списку бенчмарки, такі як Geekbench, Це підвищило результати смартфонів у бенчмарках. Як прямий ефект, Geekbench вирішив заборонити останні чотири покоління флагманів Samsung Galaxy S, а також серію Samsung Galaxy Tab S8 на своїй платформі.

Samsung готує апдейт прошивки для серії Samsung Galaxy S22 у Південній Кореї, щоб Game Optimization Services менше впливала на продуктивність. Незрозуміло, чи Samsung видалить службу чи просто змінить спосіб її роботи.

Виробники смартфонів регулярно намагаються отримати більше балів в бенчмарках. Сам Samsung вже багато разів намагався підвищити свої результати на таких тестових платформах, як AnTuTu.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися