Ефективність традиційного антивірусу: 40% користувачів не пощастить

Щоб показати, наскільки поширена сьогодні вразливість користувачів, у Malwarebytes запустили карту

Звичні антивірусні рішення не в змозі надійно захистити споживачів, стверджують експерти компанії Malwarebytes. Вони провели дослідження, в якому виявили низьку ефективність подібних продуктів.

Дані для свого звіту взяли сканувань, проводив сервіс Malwarebytes. Близько 39,18% усіх атак шкідливого програмного забезпечення припали на системи, мали два або більше зареєстрованих традиційних антивіруси. Також майже 39,16% відсотків атак припали на комп’ютери, використовували стороннє рішення чотирьох головних постачальників.

«Результати чітко показують неефективність традиційних антивірусних рішень що важливіше, невідомі ризики для користувачів, залежать цих платформ у питанні безпеки, – говорить виконавчий директор Malwarebytes Марчін Клезинські. – Застарілих антивірусних технологій уже недостатньо для захисту складних кіберзагроз. Важливо, щоб користувачі та бізнес зрозуміли це до того, як вони стануть жертвою наступної атаки».

Найпопулярнішими вимагачами Hidden Tear (41,65%) та Cerber (18,26%). Ботнети найчастіше будувалися на основі IRCBot (61,56%) та Kelihos (26,95%). Найпопулярнішими троянцями були Fileless (17,76 percent) та DNSChangermalware (17,51%).

Щоб показати, наскільки поширена сьогодні вразливість користувачів, у Malwarebytes запустили карту. Вона в реальному часі показує, як однойменний сервіс видаляє на комп’ютерах шкідливе програмне забезпечення, а також називає кількість загроз, пропущених головними антивірусами.

 

6 КОМЕНТАРІ

    • Ну да, все же покупают компьютеры просто чтобы новости почитать, да на линуксовых форумах посидеть :) Зачем все эти интерактивные развлечения? Зачем Скайп, если можно голубиной почтой пользоваться.

     • а до чого тут Скайп і тд.тп. ???
      Користувачу треба вибирати що він хоче – дибілізм вінди, чи безпеку, приватність в Linux …

     • Разумеется выбор всегда будет в пользу Виндовс. Кому нужна операционка, которая не приспособлена для человека? Нет нормальных игр, кривая поддержка новых устройств, постоянные танцы с бубном чтобы что-то настроить. Та ну нах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я