Середа, 22 Травня, 2024

Ентузіаст переніс гру Fallout в Excel

Тепер пограти в постакаліптичну RPG, схожу на Fallout, можна, не полишаючи свого робочого редактора таблиць. Ентузіаст створив таку гру в Excel.

Редактор електронних таблиць Excel — це потужний інструмент, який може робити більше, ніж ми зазвичай уявляємо. Excel може впоратися з будь-яким завданням: від аналізу даних до розробки ігор. Серед останніх – унікальний і привабливий проект з досить простою назвою «Рольова гра у стилі Fallout, створена в Excel».

Серія ігор Fallout завжди була відома своїм унікальним постапокаліптичним стилем і захоплюючим сюжетом. Нещодавно вона знову сколихнула світову спільноту завдяки однойменному серіалу, який творив сплеск інтересу до ігор серії.

Тепер одна людина з великою уявою та майстерністю відтворила стиль цієї класичної гри в Excel. У цій грі на основі електронних таблиць гравці занурено досліджуватимуть пустку, битимуться з різними ворогами та виконуватимуть складні місії.

Ця «рольова гра у стилі Fallout, створена за допомогою Excel» не лише демонструє креативність і технічний рівень творця, але й демонструє безмежні можливості Excel. Завдяки гнучкому використанню формул, умовного форматування та макро-функцій творці успішно створили дивовижний ігровий світ.

Спробувати гру можна з файлу https://thestorytellerpilgrim.files.wordpress.com/2024/04/fallout-like-excel-rpg_v1-1.xlsm

ІНструкція щодо гри доступна на сторінці розробника https://storyteller-blog.com/2024/04/21/i-made-a-fallout-inspired-rpg-game-in-excel/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися