Неділя, 26 Травня, 2024

Apple вивчає можливість використання знімних акумуляторів: як це виглядатиме

Завдяки тиску Євросоюзу Apple доведеться піти на ще один раніше нечуваний крок: дозволити користувачам легко замінювати батареї в гаджетах. Сьогодні для цього потрібно не лише мати купу інструментів, а й секретний програматор, доступ до якого Apple обмежує. Однак з новими правилами ЄС, уже за кілька років девайси повинні надавати можливість заміни акумулятора без жодного спеціального інструменту.

«Яблучний» гігант містера Кука нещодавно подав заявку на патент на уніфіковані батарейні корпуси. Тобто один акумулятор можна буде вставити як в смартфон, так і в планшет чи мишу. Це може дозволити регулярно міняти батареї між пристроями iOS.

Така ідея Apple навряд чи вийде на ринок і цьому є багато причин, як технічних (великим гаджетам потрібна більша батарея, яка не розміститься в менших гаджетах), так і з економічних причин (продаж акумуляторів є додатковим джерелом доходу). До того ж, гігант із Купертіно реєструє буквально тисячі патентів на рік.

У своїй патентній заявці під назвою «Система зарядки акумулятора, мобільних і аксесуарів» Apple наводить зображення стандартизованих слотів і відносно традиційного акумулятора – прямокутне ядро, зовнішня оболонка, два контакти датчика, позитивний і негативний термінали сердечника – готові для використання в мобільному телефоні, моніторі, бездротовій клавіатурі та бездротовій миші.

Колись усі мобільники, ноутбуки та інші девайси мали легкознімні акумулятори. Однак сьогодні ситуація настільки протилежна, що знімний акумулятор використовують як перевагу в маркетингу, наприклад, у смартфоні FairPhone. Завдяки парламенту ЄС індустрія портативної техніки може знову повернутися в часи легкозмінних батарей. У ЄС прийняли нову директиву щодо акумуляторів, яка забороняє незмінні акумулятори. Ця вимога є обов’язковою до виконання через три з половиною роки після того, як правила набудуть чинності.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися