Середа, 24 Липня, 2024

Facebook глобально запустила редизайн. Як активувати темний режим

Facebook завершила розгортання свого нового інтерфейсу. Соцмережа повідомила, що він доступний глобально кожному користувачеві. Він приносить багато змін, серед яких – темний інтерфейс.

Історія нового дизайну Facebook тягнеться близько року – його вперше показали на конференції F8 минулого року. На початку 2020 року соцмережа почала його поступове публічне розгортання, надаючи новий інтерфейс обраним людям.

Новий дизайн Facebook націлений на спрощення інтерфейсу. З ним має бути простіше працювати зі сторінками, групами та подіями. Стало більше порожнього місця, а розмір шрифту збільшився. У Facebook також кажуть, що пришвидшили час завантаження свого сайту.

Отримати новий інтерфейс можна автоматично, жодних дій чи налаштувань не потрібно. Хоча Facebook оголосила про глобальну доступність редизайну, він ще активований не для всіх користувачів. Таким юзерам потрібно лише почекати.

При переході на новий дизайн користувача зустрічає напис «Вітаємо у свіжому, простішому Facebook». Після цього можна працювати, як звичайно.

Для активації темного режиму необхідно клацнути на іконку у формі стрілки в правому верхньому кутку екрана. У меню, що з’явиться, буде доступний перемикач світлої та темної тем оформлення.

Тимчасово залишається можливість користуватися старим дизайном Facebook. Для цього також потрібно клікнути іконку у вигляді стрілки в правому верхньому куті та натиснути «Переключитися на класичний Facebook».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися