Facebook готує власне реаліті-шоу з Кріштіану Роналду в головній ролі

Майбутнє шоу Facebook Watch, за інформацією видання Variety, буде автобіографічним. За форматом подання серіал може бути схожим на власну автобіографічну зйомку Тома Брейді для Facebook Watch під назвою «Том проти часу».

Найближчими місяцями Facebook готує 13-серійне шоу, за яке вона заплатить не менше $10 млн. Ці гроші отримає головна зірка серіалу – футболіст Кріштіану Роналду. У проекті також працюватиме американський футболіст Том Брейді, заснована яким організація Religion of Sports відома фільмами про атлетів.

Майбутнє шоу Facebook Watch, за інформацією видання Variety, буде автобіографічним. За форматом подання серіал може бути схожим на власну автобіографічну зйомку Тома Брейді для Facebook Watch під назвою «Том проти часу». У ній показували зірку команди New England Patriots як на полі, так і у звичайному житті. Те шоу вийшло в січні та мало шість епізодів, найпопулярніший з яких набрав 12 млн переглядів.

Вибір Роналдо можна пояснити тим, що він є найпопулярнішим спортсменом на Facebook. Його офіційна сторінка має більше 120 млн фоловерів. Роналду нещодавно повернувся зі Світового футбольного кубку, де він грав за Португалію, і існують чутки, що він може полишити команду «Реал Мадрид» на користь італійського «Ювентуса».

Роналду також давно веде бізнес із соцмережею. Facebook замовила драматичний серіал у студії, що належить футболістові. Це шоу розповідатиме про розмаїття жіночих футбольних команд у деяких районах Нью-Йорка, і про те, як місцеві спільноти долають свої проблеми.

За останній рік Facebook профінансувала кілька десятків серіалів для платформи Watch. Але з оплатою у $10 млн проект Роналду буде найбільш агресивною спробою створити якісний контент. Спортивна тема при цьому добре підходить, оскільки подібні шоу є досить популярними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я