Понеділок, 4 Грудня, 2023

Facebook зможе визначати долю Linux: соцмережа стала платиновим партнером

Гігант соцмереж став платиновим членом організації Linux Foundation. Це надає йому статус одного з головних керівників розвитку Linux. Facebook зможе впливати на мабутнє цієї програмної платформи.

Організація Linux Foundation просуває екосистеми з відкритим вихідним кодом через тренінги та рекламні кампанії. Організація стверджує, що нині вона очолює проекти загальною вартістю $16 млрд.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

«Від зусиль у переосмисленні обчислень через відкритий вихідний код до агресивного просування доступності інтернету у світі, Facebook є лідером у відкритих інноваціях, – йдеться в публікації у блогу Linux Foundation. – Мабуть, важливішим є фокус Facebook на демократизації доступу до технології, що поліпшує можливості для людей та компаній».

Facebook використовує продукти Linux та інші ресурси з відкритим вихідним кодом і відіграє значну роль у проектах Open Compute Project та React JavaScript library. Соцмережа також бере участь у проектах Deepfake Detection Challenge (визначення відео дипфейк), Data for Good (сприяє обміну даними для вирішення гуманітарних проблем), Telecom Infra Project (TIP) Foundation (поширює інтернет в місцях без нього).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися