Firefox показуватиме, що користувач відвідує сайт, який колись зламали

До речі, Mozilla нещодавно настільки суттєво оновила Firefox, що нова версія 57 отримала власну назву Quantum

Інженери Mozilla працюють над новим типом сповіщень для Firefox. Цей браузер показуватиме, що ви хочете перейти на сайт, який колись зламали та вкрали в нього дані. Інформацію для сповіщень веб-навігатор братиме з бази сервісу Have I Been Pwned?, який веде стеження за зломом веб-ресурсів.

Firefox

Нова можливість вже доступна для використання, але у вигляді розширення Breach Alerts. Воно також поки що знаходиться на ранній стадії розробки, тому має деякі недоліки. Наприклад, аддон має поле введення, але воно не працює. У майбутньому там буде пошуковий рядок, який дозволить користувачам шукати, чи викрали хакери із сайту їхні персональні дані.

До речі, Mozilla нещодавно настільки суттєво оновила Firefox, що нова версія 57 отримала власну назву Quantum. Він використовує головну принаду сучасних процесорів – багатоядерність. Завдяки цьому веб-навігатор швидше відкриває веб-сторінки. Розробникам також вдалося зменшити споживання оперативної пам’яті приблизно на 30% порівняно з Chrome.

Браузер також отримав новий користувальницький інтерфейс з назвою Photon. Він пропонує більше мінімалізму та забезпечує комфортну роботу на дисплеях з великою щільністю пікселів і сенсорних екранах. Наприклад, у разі використання Windows-комп’ютера із сенсорним дисплеєм меню Firefox змінить розмір на основі того, чи користуєтеся ви мишею або тачпадом. Photon також містить квадратні вкладки, плавні анімації і бібліотеку, де ви знайдете збережений контент, зокрема, завантажені файли та скриншоти.

У бенчмарку Speedometer 2.0, який імітує сучасні веб-додатки, Firefox Quantum виявився приблизно вдвічі швидшим, ніж Firefox 52, який вийшов приблизно рік тому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я