Четвер, 13 Червня, 2024

Фотографії чеків стали цінним товаром: найбільший онлайн-магазин західної півкулі платитиме користувачам за інформацію про купівлі

Amazon запустив нову програму збирання даних про користувачів. Він безпосередньо платитиме їм за відомості про купівлі поза межами магазину Amazon.com – найбільшого торгового майданчика західної півкулі. Отримувати гроші можна за будь-які покупки.

Користувачі можуть надсилати до Amazon Shopper Panel до 10 чеків на місяць за будь-які придбані поза цим магазином товари, з продуктами, інструментами, ліками, розвагами (кінотеатри, ресторани тощо) включно.

Щоб отримати $10, досить сфотографувати паперовий чек своїм смартфоном на iOS або Android та відправити його на адресу receipts@panel.amazon.com. Гроші можна переказати на свій баланс Amazon або відправити їх на благодійність.

Окрім цього, Amazon пропонує додатковий заробіток за проходження різноманітних опитувань.

В Amazon кажуть, що видалятимуть чутливу приватну інформацію з чека. Але не будуть видаляти персональну інформацію.

Зібрані дані, згідно із сайтом Amazon, планується використовувати для поліпшення вибору продуктів у магазинах Amazon.com та Whole Food Market, а також інших сервісах цього гіганта, з відеосервісом Prime Video включно.

Інформацію також передаватимуть рекламодавцям. Вона повинна допомогти краще зрозуміти ефективність реклами.

Amazon може стати гігантом небачених масштабів у західному світі. Він вже поглинув значну частку роздрібної офлайнової торгівлі та є монополістом в інтернет-комерції у західних країнах. Amazon навіть загрожує залишити без грошей Google та Facebook у сегменті інтернет-реклами. Amazon збільшив прибуток у цьому сегменті на 44%, вклавши $3,91 млрд. Це більше, ніж Google (13%, $28 млрд) та Facebook (17%, $17,4 млрд).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися