П’ятниця, 14 Червня, 2024

Науково встановили найстрашніший фільм жахів в історії

Наближається Хелловін, і британський сайт broadbandchoices встановив, яким фільмом можна злякати себе найбільше. Проведений фахівцями ресурсу проєкт «Наука жахів» об’єктивно визначив найстрашніший фільм жахів в історії.

Запрошені 50 добровольців переглянули понад 100 годин фільмів жахів. Під час цього датчиками вимірювався їхній пульс. Експерти записували, як часто протягом фільму частота серцебиття глядачів підвищувалася.

Автори дослідження кажуть, що ідея з’явилася з огляду на те, що багато хто змушений цього року провести Хелловін удома. І вони хотіли заощадити їм час на пошук страшного кіно цього дня.

Найстрашнішим фільмом в історії виявився «Грішник» (Sinister) 2012 року з Ітаном Хоуком у ролі письменника, який розслідує ланцюг дивних убивств.

Під час перегляду «Грішника» середня частота пульсу учасників склала 86 ударів на хвилину. Це на 32% вище за середній показник у нормальному стані (65 ударів на хвилину). Також перегляд «Грішника» максимально піднімав середній пульс, якщо порівнянювати з іншими кінострічками.

Однак якщо хочеться миттєвого жаху, тоді варто дивитися фільм «Астрал» (Insidious) 2010 року. Одна з його сцен змусила колотитися серця глядачів з частотою 133 удари на хвилину. У загальному заліку жахливості ця стрічка посіла друге місце після «Грішника».

Експерти також виявили, що сучасні фільми жахів лякають більше за класичні стрічки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися