Фотосервіс Instagram планує запустити відеодзвінки

За попередньою інформацією, відеодзвінки стануть доступні в Instagram для Android і iOS в найближчі місяці.

Соцмережа фотографій Instagram нещодавно дозволила користувачам спілкуватися один з одним через спеціальний месенджер, а скоро можна буде дзвонити по відео. Коли все запрацює, в навігаційній панелі чату з’явиться нова піктограма. Приблизно таку ж має, наприклад, WhatsApp.InstagramІконка відеодзвінка буде доступна при відкритому активному чаті з іншим користувачем. Тобто подзвонити можна буде тільки тим, хто прийме запрошення поспілкуватися.

За попередньою інформацією, відеодзвінки стануть доступні в Instagram для Android і iOS в найближчі місяці.

У грудні стало відомо, що сервіс публікації фотографій Instagram планує створити свій месенджер. Програма називається Direct та може замінити вбудовані в основний додаток соцмережі опції комунікації. Месенджер Direct уже доступний користувачам з Ізраїлю, Італії, Чилі, Португалії, Туреччини та Уругваю як на Android, так і на iOS. Після завантаження Direct з основного додатка Instagram зникає скринька вхідних повідомлень.

При запуску Direct він відразу відкриває камеру. Оглядачі з ресурсу The Next Web припускають, що так месенджер стимулює створювати фото та ділитися контентом. Окрім цього, можна буде переглядати власний профіль та його налаштування.

Як стверджують експерти видання The Verge, необхідність у Direct з’явилася через переконання робітників Instagram. Вони переконані, що спілкування не може по-справжньому «розквітнути», якщо прив’язане до чогось стороннього. Саме тому компанія розробляє окремий продукт, щоб користувачі могли віддалитися від фотографій чужих обідів та котів.

Рішення Instagram схоже на дії материнської компанії – Facebook. Ця найбільша соцмережа світу у 2011 році випустила власний месенджер Messenger. З 2014 року вона примусово переводить користувачів на нього – при спробі спілкуватися у Facebook на мобільному без фірмового месенджера користувач отримує пропозицію його встановити. Сьогодні Facebook Messenger має широку функціональність: у ньому є відеоспілкування, ігри, оплата покупок та багато іншого.