Galaxy S9+ проти iPhone X: гаджет від Samsung випереджає в щоденних завданнях, але програє у GeekBench

Пересилання та приймання даних по Wi-Fi також відбувається швидше на Samsung S9.

Торік Apple здивувала індустрію своїм процесором A11, який отримав суттєвий приріст багатоядерної продуктивності. Журналісти WCCFTech вирішили перевірити, чи зможе з топовим минулорічним смартфоном iPhone X змагатися нинішній флагман Android від компанії Samsung – S9/Galaxy S9+.

Хоча продуктивність A11 досить висока, але iPhone X не може безумовно випередити Galaxy S9+, який використовує чіп Snapdragon 845. Останній навіть частіше виявляється переможцем.

Гаджет від Apple пропонує кращу продуктивність у 4K та першому запуску додатків. Пристрій Samsung випереджає, коли потрібно відновити фонові додатки, чому, пояснюють експерти, також допомагає 6 ГБ оперативної пам’яті. Тому перше коло тестового набору додатків iPhone X закінчив за 2:55, тоді як S9 завершив його за 3:04. Однак уже друге коло девайс від Samsung пройшов за 0:44, а пристрою від Apple знадобилося 1:10. Тож у цілому при щоденній роботі, кажуть експерти WCCFTech, мобільник південнокорейської марки буде дещо швидшим.

У тестовому пакеті GeekBench безумовним лідером виявився iPhone X, який продемонстрував суттєво більші цифри в усіх режимах.

А ось в пакеті Antutu девайс від Samsung вирвався уперед.

Пересилання та приймання даних по Wi-Fi також відбувається швидше на Samsung S9.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я