У телефоні вашого партнера кілька калькуляторів? Ось чому це підозріло

Фейкові додатки-калькулятори були розроблені не для сприяння подружній зраді, а для захисту особистих документів користувачів від сторонніх і зловмисних очей.

Люди почали масово використовувати новий спосіб приховування свого спілкування. Для цього на своєму телефоні вони мають кілька програм-калькуляторів. Справа в тому, що деякі з цих калькуляторів насправді є секретними цифровими сховищами, де люди можуть приховувати всі види компрометуючих файлів.

Блогери з TikTok почали радити користувачам ставитися до наявності двох калькуляторів в телефоні підозріло. Американський інфлюєнсер і ведучий подкастів Сем Дабабне говорить: «Якщо ви зустрічаєтеся з хлопцем, заходите до його телефону і вводите слово «калькулятор», а у нього є два додатки-калькулятори, він вам зраджує». Подкаст з цим висловлюванням незабаром став вірусним, і зараз нараховує понад 265 000 переглядів.

Багато користувачів інтернету відреагували на висловлювання Дабабне, поділившись своїми власними пригодами з фейковими програмами-калькуляторами. «Це все правда. Зараз я в процесі розлучення», – каже один.

Інші здивовані, коли дізнаються, як насправді використовуються ці програми. Один користувач опублікував, що її колишня кохана людина сказала, що її другий нібито додаток-калькулятор призначений для збереження фінансових документів, які хотілося зберегти в таємниці під час подорожі.

Але, незважаючи на те, що кажуть користувачі TikTok, фейкові додатки-калькулятори були розроблені не для сприяння подружній зраді, а для захисту особистих документів користувачів від сторонніх і зловмисних очей.

Прикладом такої програми є Calculator# Hide Photos Videos, яка доступна на iOS. Вона нагадує цифровий калькулятор, але служить для приховування фотографій, відео, документів, нотаток, контактів і паролів від сторонніх цікавих людей.

Та ж сама історія з Calculator – Photo Vault, доступним на Android. Це цифрове сховище захищене паролем, щоб максимально безпечно заблокувати конфіденційні файли. За даними Google Play, цю програму вже завантажили понад 10 мільйонів разів.

Немає доказів того, що користувачі, які завантажують ці програми, роблять це з наміром обдурити своїх партнерів. Команда міжнародних дослідників використала штучний інтелект, щоб визначити, чи є подружня зрада об’єктивно передбачуваною.

Результат: ні, хоча такі фактори, як тривалість романтичних стосунків і ступінь сексуального задоволення пари, є хорошими показниками рівня прихильності партнерів і зусиль, які вони готові докласти. Мобільні додатки не входять до числа змінних, визначених дослідниками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я