Геймерам уже не треба купувати відеокарти

При купівлі свого наступного ігрового комп’ютера вам уже не потрібно буде думати про потужну відеокарту. За словами Intel, середній гравець більше не потребує окремого прискорювача графіки. Адже за останні п’ять років продуктивність графічних процесорів зросла в тридцять разів.

Грегорі Брайант, один із віце-президентів Intel, сказав, що сьогодні вбудовані в процесори рішення Intel Iris і Iris Pro пропонують кращу продуктивність, ніж відеокарти на 80% настільних комп’ютерів. Подібні чіпи інтегровані в процесори Core шостого покоління.

Intel не заперечує, що більш вимогливі гравці все ще потребують спеціалізованих відеокарт для того, щоб мати високу якість 3D-графіки в новітніх іграх. Окремі графічні прискорювачі також необхідні для відтворення віртуальної реальності. За розрахунками Nvidia, з приблизно 1,5 мільярда персональних комп’ютерів у всьому світі всього 1% у змозі задовольнити вимоги віртуальної реальності. Остання для нормальної роботи вимагає топові графічні карти GeForce GTX 970 чи Radeon R9 290.

Брайант додав, що ринок ігор для ПК зростає найшвидшими темпами серед інших напрямків галузі.