Геймерів назвали сильними кандидатами на посади кіберзахисників

в найближчі 12 місяців буде дуже складно чи навіть неможливо впоратися з кіберзагрозами, які виникають

Аналітики McAfee вважають, що для боротьби з кіберзлочинцями компаніям варто наймати геймерів. Такі висновки було зроблено під час нещодавнього дослідження. Вони також з’ясували, що відділи боротьби з кіберзагрозами вже ледь виконують свої задачі, і полегшити їхню роботу може гейміфікація задач.

У McAfee опитали 300 старших менеджерів із кібербезпеки та 650 професіоналів у цій сфері. Близько 78% із них сказали, що найкращі кандидати в експерти з кібербезпеки – це любителі комп’ютерних ігор. На думку 92% респондентів, досвід комп’ютерних ігор дає кандидатам необхідні для подолання кіберзагроз навички: логіку, наполегливість, розуміння підходів до суперників, а також свіжий погляд порівняно з традиційними професіоналами кібербезпеки.

Три чверті опитаних вважають, що на посаду експерта з кібербезпеки краще найняти геймера, навіть якщо той не має спеціальної освіти або досвіду. Близько 72% учасників дослідження кажуть, що залучення любителів комп’ютерних ігор у штат дозволить скоротити в ІТ-відділі дефіцит необхідних навичок.

Шукати незвичні способи посилення кіберзахисту 46% опитаних змушує те, що, на їхню думку, в найближчі 12 місяців буде дуже складно чи навіть неможливо впоратися з кіберзагрозами, які виникають.

Щоб упоратися з такими загрозами, компаніям також буде необхідно на 24% розширити штат ІТ-фахівців, однак 84% респондентів кажуть, що таланти приваблювати складно. Потрібно також змінювати робочі процеси: більше половини (57%) опитаних вважають, що гейміфікація дозволить ІТ-персоналу дізнатися більше про те, як здійснюються зломи. Майже 43% респондентів переконані, що в ігровій формі можна створити командну культуру, яка дозволить швидко та ефективно реагувати на загрози. Також 77% старших менеджерів погоджуються, що їхня організація буде в більшій безпеці, якщо використовувати переваги гейміфікації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я