Понеділок, 15 Квітня, 2024

Vodafone Україна запустив нові тарифи для роумінгу

Напередодні літнього туристичного сезону Vodafone Україна запропонував своїм клієнтам нові роумінг-тарифи для вільного спілкування в закордонних подорожах. Оновлені тарифи пропонують доступний мобільний інтернет і безлімітний меседжери, а також меншу вартість розмов у роумінгу в більш ніж 75 країнах світу.

Зокрема, 15 хвилин розмов вартістю від 35 грн тепер доступні під час перебування за кордоном, серед іншого, в таких країнах, як Австрія, Велика Британія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Канада, Норвегія, Нідерланди, Німеччина, ОАЕ, Польща, Португалія, Росія, США, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Франція, Чехія, Швеція, Фінляндія, Чорногорія, Естонія, Швейцарія та Японія. Вартість розмов включає в себе усі вхідні та вихідні дзвінки на номери абонентів Vodafone Україна і номери абонентів інших українських операторів, а також вихідні дзвінки на місцеві номери країни перебування.

Для тих клієнтів Vodafone Україна, які за кордоном надають перевагу онлайн-спілкуванню, 100 МБ мобільного інтернету та безліміт протягом доби у Viber, WhatsApp та Skype, включаючи текстові повідомлення і зображення, коштуватимуть лише 40 грн. Вартість надсилання SMS або MMS на всі мережі – 15 грн за 15 повідомлень.

Базові тарифи Vodafone у роумінгу в більш ніж 75 країнах світу діють за умови реєстрації в будь-якій мережі. Детальний перелік країн, де діють нові тарифи, можна знайти за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися