Четвер, 20 Червня, 2024

Gmail став «важким», і Google випустив полегшений Gmail Go для всіх Android

Останні нововведення поштовика Gmail можуть змусити «сумувати» навіть досить потужні смартфони. Тому в Google дозволили встановлювати версію Gmail Go для ультрабюджетних смартфонів на всі Android.

Android Go та додатки з приставкою Go призначені для ультрабюджетних смартфонів. Сьогодні такими вважаються апарати з 2 ГБ оперативної пам’яті та менше. Початково Android Go була призначена для пристроїв з 512 МБ оперативної пам’яті, а потім цей обсяг збільшився до 1 ГБ. Додатки з приставкою Go є полегшеними версіями, а в деяких випадках – простими посиланнями, при натисненні на які відкривається браузер. До речі, ерсія Android 11 Go обіцяє прискорити мобільники на 20% проти попередньої операційної системи.

Gmail Go виглядає майже як повноцінна версія Gmail за винятком деяких розбіжностей інтерфейсу. Однак в Go-версії зменшено частоту оновлення екрана, тому скрол чи перемикання між вкладками може бути не таким плавним. Також відсутні останні інтеграції Gmail з іншими сервісами Google, наприклад, Meet.

В описі Gmail Go в магазині Play Store працівники Google не пояснюють детально відмінності цієї версії від повноцінної версії Gmail. Є лише напис «Gmail, який ви любите, тепер легший і такий же швидкий».

Серед інших Go-додатків, які доступні для всіх Android, можна назвати Google Go, Gallery Go, Google Maps Go. Програми YouTube Go та Assistant Go можна встановити лише на Android Go.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися