Годинники Apple Watch навчилися показувати час безперервно, вистачає на день

Час автономної роботи не перевищує доби і становить 18 годин. Попередні Series 4 можна було розтягнути на дві доби роботи.

Apple показала п’яте покоління розумних годинників Watch Series 5. Відрізнити їх від попередників складно, адже дизайн не змінився. Головне нововведення у Series 5 – вони навчилися показувати час безперервно. Інші «розумні» годинники відображають інформацію, лише коли користувач їх активує.

Дисплей Watch Series 5 виконаний за технологією LTPO з функцією AlwaysOn. Коли власник опускає руку, екран не гасне повністю, як в інших «розумних» годинників. Дисплей новинки лише дещо знижує максимальну яскравість та опускає частоту оновлення зображення до одного разу на секунду. В Apple кажуть, що так вдалося суттєво зменшити енергоспоживання.

Нове покоління годинників постачається з попередньо встановленою системою watchOS 6. Час автономної роботи не перевищує доби і становить 18 годин. Попередні Series 4 можна було розтягнути на дві доби роботи.

Series 5 також оснастили компасом. Під нову функцію розробили окремий циферблат, на який виводяться сторони світу, широта, довгота, напрямок, висота і нахил.

Усі Apple Watch Series 5 будуть доступні у двох розмірах: 40 і 44 мм, але при цьому вибрати версію з eSIM або тільки з Wi-Fi можна буде тільки серед алюмінієвих моделей. Решта поставляються з eSIM за замовчуванням.

Зробити попереднє замовлення на годинник можна буде з 18 вересня, а у вільному продажу вони з’являться з 20 вересня. Ціни починаються від:

40 мм з алюмінію з Wi-Fi – $399;

40 мм з алюмінію з eSIM – $499;

44 мм з алюмінію з Wi-Fi – $429;

44 мм з алюмінію з eSIM – $529;

40 мм зі сталі – $699;

44 мм зі сталі – $749;

40 мм з титану – $799;

44 мм з титану – $849;

40 мм з кераміки – $1299;

44 мм з кераміки – $1349.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я