Голлівуд готує таємну зброю для боротьби з «екранками»

Кожна конференція Comic Con – це справжнє свято для гіків та визначна подія, під час якої робиться чимало гучних анонсів. Подія супроводжується багатьма закритими заходами та вечірками, на яких демонструють фрагменти та трейлери майбутніх хітів, реальний геймплей тощо. Тож Comic Con завжди збирає величезну юрбу відвідувачів та ще більшу інтернет-аудиторію. Звісно, що найбільше уваги привертають усілякі  «зливи» та несанкціоновані витоки інформації.

Але цьогорічна конференція може стати особливою. Це хоча б тому, що на ній буде анонсовано другу частину фантастичної кінострічки «Вартові галактики». А по-друге, на Comic Con планується використання нової невідомої технології для протидії прихованій піратській відеозйомці.

guardians
Так, режисер сіквелу «Вартових галактики» Джеймс Ганн під час спілкування з фанами та відвідувачами виставки обмовився ось про що: «Ну, якщо ви 23 липня опинитесь у холі Н разом зі мною на панельній дискусії Marvel, ви побачите дещо цікаве. Проте якщо ви спробуєте таємно зафільмувати побачене – це навряд чи трапиться завдяки новій технології…»

Guardians-of-the-Galaxy-movie-wallpaper
Поки що незрозуміло, про яку «нову технологію» згадав пан Ганн, причому настільки дієву, що вона зможе вберегти фрагменти кінострічки від появи у вигляді «екранок». Звісно, це лише за умови, що ці кінофрагменти буде показано відвідувачам. За останні декілька років Marvel та DC доклали чимало зусиль, аби припинити «зливи» з панелей, присвячених новим кінострічкам. Однак щоразу розрізнені фрагменти все ж знаходили свій шлях в інтернет. Ресурси, присвячені коміксам, спекулюють новиною, що буде задіяна одна з новітніх технологій Apple (або щось на кшталт цього), яка начебто здатна вимикати мобільні пристрої. Проте здоровий глузд говорить про те, що це найменш вірогідний зі  сценаріїв.

З іншого боку, витоки інформації у вигляді піратського відео – своєрідна традиція Comic Con. Причому матеріали, що демонструються у холі Н, який давно вже набув статусу легендарного, досить часто ніколи не стають доступними для широкого загалу глядачів. У найкращому випадку – з’являються з багатомісячною затримкою. Тож пірати інформаційного моря Comic Con певною мірою вдовольняють цікавість тих, хто не потрапив на шоу.

ComicCon2015_5
Але зараз цього може і не трапитися. Хоч адміністрація і співробітники Comic Con планують припинити самовільну піратську відеозйомку, фанатів це навряд чи спинить. Тому що «злив» у вигляді детального текстового опису зупинити неможливо. Звісно, це не відео, але вже хоч щось.

Джерело: TechTimes