Неділя, 3 Грудня, 2023

Google дозволив додавати фотографії вулиць усім власникам Android

Google спростив наповнення сервісу Street View фотографіями вулиць. Якщо раніше для цього була потрібна 360-кутна камера та інше спеціальне обладнання, нині це можна робити за допомогою звичайного смартфона Android.

Замінити апаратні можливостей 360-кутної камери, яка знімає усе навколо себе, вдалося за допомогою алгоритмів. Власнику смартфона пропонується робити серію фотографій під час його пересування. Технологія ARCore «зшиває» знімки в єдиний образ.

При завантаженні знімків до Street View алгоритм автоматично їх обертає, позиціонує та об’єднує. Фінальний результат розміщується за правильними координатами і стає доступним на картах Google Maps.

Якщо для певної локації у Street View вже є фотографії, їх відображатимуть як основні і помічатимуться суцільною блакитною лінією. Створені користувачами Android знімки видаватимуться допоміжними і будуть помічені блакитною пунктирною лінією.

Скасування вимог до спеціального апаратного забезпечення, яке включає 360-градусну камеру, має відкрити на картах Google багато нових місць, які раніше були недоступними.

Нова можливість Street View знаходиться в тестовому режимі і вже доступна користувачам Android, що мають сумісні з ARCore смартфони у Торонто, Нью-Йорку, Остіні, Нігерії, Індонезії та Коста-Ріці. Перелік регіонів має розширитися найближчим часом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися