Неділя, 10 Грудня, 2023

Google і Facebook прийняли правила ЄС проти онлайн-агресії

Найбільші веб-компанії світу погодилися з правилами ЄС проти розпалювання ненависті в інтернеті. Google, Facebook, Twitter і Microsoft будуть реагувати протягом 24 годин на прояви злоби в мережі відповідно до нових правил Євросоюзу, повідомляє РБК-Україна.

Інтернет-компанії зобов’язалися «розглядати більшість» порушень протягом доби і за необхідності видаляти такі матеріали. Крім того, вони будуть створювати «контрнаратив», який допоміг би впоратися з цією проблемою.

В останні роки кількість екстремістських публікацій у мережі різко збільшилася. Але ця сфера законодавчо не регулювалася, тому бізнес став розробляти власні рішення. Нові правила є спробою систематизувати ці напрацювання в рамках ЄС.

Рішення розробити єдині правила було прийнято після терактів у Брюсселі за ініціативою єврокомісара з питань юстиції Вери Йоурової. На її думку, «соціальні мережі, на жаль, є одним з інструментів, які терористичні угруповання використовують, щоб перетворювати молодь на радикалів, поширювати насильство і сіяти ненависть».

Тетяна
Тетяна
В журналістику прийшла із банківської сфери. Захоплюється фотографією

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися