Google Фото полегшив обмін відео при повільному інтернеті

Новий підхід до пересилання матеріалів Google Фото випробував спершу на фотографіях

Програма Google Фото інстальована приблизно на 500 мільйонах гаджетів, і пошуковий гігант намагається пом’якшити бар’єри для обміну контентом у цьому сервісі. Останнє оновлення цього додатка принесло функцію, про яку розповідали ще минулого року. З нею обмін відеоматеріалами відбуватиметься швидше.

Google Фото

Новий підхід до пересилання матеріалів Google Фото випробував спершу на фотографіях. Якщо додаток визначав, що інтернет на гаджеті повільний, він передавав у «хмару» лише зображення низької роздільної здатності, які «важать» відносно небагато. Синхронізацію «важких» фото додаток залишав до моменту, поки гаджет не під’єднають до Wi-Fi.

Свіжий апдейт Google Фото 3.6 надає схожу можливість для відеокліпів. «Ми зменшили час очікування для обміну відео, завантажуючи спершу копії з низькою роздільною здатністю, а пізніше вони замінюються версіями високої роздільної здатності», – розкриває подробиці офіційний опис цього випуску додатка. Точних відомостей щодо параметрів відео низької роздільної здатності немає.

Скористатися новою можливістю поки що можуть лише користувачі Android. Завантажити свіжу версію можна за посиланням.

А ось Microsoft нещодавно пояснила, чому Edge досі має невелику кількість аддонів. Для браузера Microsoft нині доступно лише 70 розширень. Наприклад, у Firefox 57, який близько року тому почав відлік розширень з нуля, змінивши формат аддонів, вже нараховується більше 5000 сумісних розширень.