Середа, 24 Липня, 2024

Як перетворити свою Facebook-сторінку на веб-сайт

Замість використання профілів у соцмережах для роботи краще створити на їхній основі персональний веб-сайт. Це дає кілька переваг: пошуковики краще шукатимуть ваші матеріали, доступ до них може отримати кожен інтернет-користувач, ви зможете самі контролювати записи.

11

Вручну переносити записи з профілю Facebook досить складно. Краще скористатися інструментом uKit Alt. Він автоматично переносить і розкладає всі матеріали зі сторінки у Facebook – відгуки, новини, фото, заходи, час роботи, контакти та іншу інформацію – на шаблон адаптивного сайту. Інструмент не вимагає знань програмування або сайтобудування. Усі матеріали вбудовані в сервіс у вигляді готових блоків, що дозволяє не тільки швидко зробити веб-ресурс, але і спрощує роботу з оптимізації для пошуковиків.

Конвертер uKit Alt переносить усі матеріали зі сторінки у Facebook на шаблон адаптивного сайту за кілька хвилин. Восени така можливість буде і для користувачів «ВКонтакте».

Безплатна версія сервісу не обмежена терміном дії, але на готовому сайті з’явиться промоблок uKit. Версія без нього коштує $5 на місяць.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися