Google може змінити вигляд домашнього екрана в Android 7 для Nexus

Апарати Nexus, які є еталоном платформи Android та першими завантажують нове програмне забезпечення, можуть отримати змінений інтерфейс. Мова йде про домашній екран, який отримає незначні, але цікаві зміни.

Журналісти Android Police ознайомилися з ранньою версією програмного забезпечення для цих гаджетів і виділили три основних нововведення домашнього екрана: список програм, панель Google Now і міні-програму пошуку.

Найбільш помітна зміна – це новий спосіб викликати список додатків. Якщо раніше необхідно було натиснути на сенсорну кнопку, то тепер він відкривається змахуванням з нижньої панелі вгору. Ця нижня панель також відрізнятиметься від решти екрана за допомогою легкого розмиття. Щось подібне реалізовано в iOS.

Інша зміна полягає в тому, що Google позбудеться панелі пошуку вгорі екрана. Її замінить віджет календаря, який також неможливо буде видалити. Збоку від нього на лівій грані екрана розташується невелика закладка з написом «G» на ній. Якщо натиснути на закладку – відкриється панель пошуку, а якщо потягнути за неї – екран Google Now.

В Android Police пояснюють ці нововведення тим, що Google хоче, аби функцією Now on Tap і голосовим помічником користувалися частіше. Утім, експерти радять дочекатися фінального виходу Android 7, адже до цього часу Google може вносити інші зміни.