Google може змінити вигляд домашнього екрана в Android 7 для Nexus

Апарати Nexus, які є еталоном платформи Android та першими завантажують нове програмне забезпечення, можуть отримати змінений інтерфейс. Мова йде про домашній екран, який отримає незначні, але цікаві зміни.

Журналісти Android Police ознайомилися з ранньою версією програмного забезпечення для цих гаджетів і виділили три основних нововведення домашнього екрана: список програм, панель Google Now і міні-програму пошуку.

Найбільш помітна зміна – це новий спосіб викликати список додатків. Якщо раніше необхідно було натиснути на сенсорну кнопку, то тепер він відкривається змахуванням з нижньої панелі вгору. Ця нижня панель також відрізнятиметься від решти екрана за допомогою легкого розмиття. Щось подібне реалізовано в iOS.

Інша зміна полягає в тому, що Google позбудеться панелі пошуку вгорі екрана. Її замінить віджет календаря, який також неможливо буде видалити. Збоку від нього на лівій грані екрана розташується невелика закладка з написом «G» на ній. Якщо натиснути на закладку – відкриється панель пошуку, а якщо потягнути за неї – екран Google Now.

В Android Police пояснюють ці нововведення тим, що Google хоче, аби функцією Now on Tap і голосовим помічником користувалися частіше. Утім, експерти радять дочекатися фінального виходу Android 7, адже до цього часу Google може вносити інші зміни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я

-- р е к л а м а --

Тримайте зв'язок

8,628Фанитак
1,525Послідовникислідувати