Вівторок, 16 Квітня, 2024

ViewSonic PG705HD і PG800HD – проектори з підтримкою 3D і не тільки

Корпорація ViewSonic «відзначилася» анонсом оновленої лінійки цифрових проекторів серії PG.

Нові проектори підтримують технології мережевого управління Crestron, AMX, PJ Link і Extron, за допомогою яких адміністратори здійснюють віддалений моніторинг та регулювання (до 256 проекторів в одній IP-мережі). Покращена система моніторингу в реальному часі відправляє відомості про стан проектора (електроживлення, термін служби лампи і місце розташування пристрою). Ці технології сприяють додатковому збільшенню ефективності використання проекторів.

Модель PG705HD з яскравістю до 4000 ANSI люмен і високим коефіцієнтом контрастності 22000:1 здатна проектувати реалістичні і глибокі зображення навіть в умовах високої загальної освітленості. Проектор має два входи HDMI, тому до нього можна підключити відразу декілька ноутбуків та інших мобільних пристроїв.

ViewSonic PG800HD з яскравістю 5000 люменів являє собою інсталяційний проектор для великих приміщень з яскравим освітленням, таких як конференц-зали, класи та інші великі громадські місця проведення заходів.

У прихованому відсіку під порти PortAll можна розмістити додаткові адаптери HD-BaseT або бездротового зв’язку для проектування різноманітного контенту. Інші примітні функції, зокрема, технології SuperColor для отримання реалістичних вiдтiнкiв, технології SonicExpert і SonicMode для чистого звуку, дозволяють даній моделі забезпечувати аудіовізуальний супровід професійного рівня. Модель PG800HD спроектована компанією ViewSonic з використанням технології SonicExpert. Збільшений обсяг динаміків, більш потужний підсилювач і два кубічних динаміка по 10 Вт разом з ексклюзивним налаштуванням програмного забезпечення дозволяють домогтися більш потужного і насиченого (глибокого) звуку порівняно з іншими проекторами цього ж рівня (або цінової категорії).

Про дату початку продажів новинок буде повідомлено пізніше.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися