Google випустила фінальну версію Android 7.0 Nougat

Гаджети з Android 6 уже стали застарілими – Google випустила фінальну версію Android 7.0 Nougat. Оновлення в найближчі дні буде доступним для вибраних пристроїв серій Nexus і Pixel.

android_nougat

Поки Android 7.0 Nougat можуть завантажити власники смартфонів Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, планшетів Nexus 9 і Pixel C, а також приставки Nexus Player. Популярний Nexus 5 залишиться без апдейту.

Головне нововведення Android 7.0 Nougat – режим розділення екрана. Смартфони і планшети на новій системі можуть відображати два додатки на екрані одночасно, а в програмах для відтворення відео з’явиться підтримка режиму «картинка в картинці».

Новим також став інтерфейс повідомлень. Так, з’явився новий спосіб відповідати на послання прямо через повідомлення додатків. Подібна можливість вже доступна в месенджері Hangouts. Окрім цього, повідомлення додатків тепер можуть відображати більше корисної інформації. Також з’явилися «пов’язані повідомлення», за допомогою яких програми зможуть об’єднувати кілька повідомлень в одну картку.

Google ще змінила відображення іконок швидкого доступу. Тепер вони розміщуються в одному верхньому ряду і стали меншими. Для виклику розширеного меню потрібно натиснути на стрілку.

Енергозберігаюча функція Doze буде задіяна в системі більш активно. Вона працюватиме навіть тоді, коли екран телефона буде вимкнений. Також в операційній системі з’явилася підтримка Java 8 і відразу 72 нових смайликів (всього їх більше 1500).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я