Мобільне телебачення Vodafone TV поповнилося двома пакетами

TV on Mobile phone

Vodafone Україна збільшив загальну кількість пакетів у своїй телепослузі до восьми. Оператор запустив два нових пакети: «Музичний» і «Кіно Плюс».

Пакет «Музичний» зацікавить любителів музики і моди. Усього в пакеті 18 телеканалів: M1, M2, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, Бігуді, EU Music, EU Music HD, Fashion TV, Fashion TV HD, HD Fashion & Lifestyle, Maxxi-TV, TLC, ID Xtra, Food Network, Fine Living, VH1 Europe і VH1 Classic.

Пакет «Кіно Плюс» – це розширена версія вже наявного пакету «Кіно». У ньому є каталог мультфільмів і фільмів, тематичні кінозали і 19 телеканалів. Серед них – FOX, FOX Life, TV1000, TV1000 Action, TV1000 Comedy, TV1000 Comedy HD, Sony Sci-Fi, Sony Entertainment Television, Sony Turbo, ТВ-XXI, Zee TV, кінозал «Комедія», кінотеатр «Бойовик», кінозал «Мелодрама», а також кінозали «Фільми» і «Жахи».

Щотижнева оплата за пакет «Музичний» становить 7,5 гривень на тиждень. Щотижнева оплата за пакет «Кіно Плюс» становить 11 гривень на тиждень. Перші 7 днів користування послугою безплатні за умови першої активації пакетів.

Послуга працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store. Після встановлення програми потрібно активувати послугу, відправивши SMS на короткий номер 30024 з текстом «1» (для пакету «Музичний») або SMS на короткий номер 30026 з текстом «1» (для пакету «Кіно Плюс»). Інтернет-трафік у додатку не тарифікується. Для відключення пакету «Музичний» достатньо відправити SMS з текстом СТОП на короткий номер 30024. Для відключення пакету «Кіно Плюс» необхідно відправити SMS з текстом СТОП на короткий номер 30026.