Неділя, 14 Липня, 2024

Google закриває інструмент редагування карт Google Maps

Пошуковий гігант оголосив, що засіб Map Maker перестане працювати у березні 2017 року. Цей інструмент дозволяє користувачам редагувати інформацію та пропонувати зміни до карт Google Maps. Змінювати карти можна буде безпосередньо із самого додатка Google Maps.

Інструмент Map Maker вперше з’явився у 2008 році, щоб полегшити збирання даних у віддалених регіонах. Адже власні можливості Google не дозволяють швидко реагувати на зміни в таких місцевостях. Із часом спільнота Map Maker, до якої входили редактори та модератори і яка переглядала та затверджувала зміни до Google Maps, виросла в групу з мільйонів користувачів.

Робота спільноти Map Maker над картами була не завжди позитивною. Досить згадати, наприклад, випадок, коли її учасники намалювали робота Android, який випорожнювався на логотип Apple.

bufer-obmena01

Через цей інцидент Google довелося тимчасово відключити сервіс та переглянути правила модерації. Користувачі також кепкували над політикою перегляду правок до карт.

Усе це також пришвидшило впровадження програми Local Guides, яка дозволяє кожному користувачеві карт Google пропонувати свої правки через додаток Google Maps.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися