Четвер, 30 Листопада, 2023

Як у Windows 10 отримати на панелі «Поділитися» пункт «Параметри»

У Windows 10 майже без змін опинилася панель «Поділитися» з Windows 8.1. Вона дозволяє швидко обмінюватися контентом між додатками. Проте у свіжій ОС обмежили можливості з налаштування цієї панелі. Ось як їх розширити.

edge-share-note

Розділ з налаштуваннями панелі «Параметри» просто прихований від користувачів. Щоб його повернути, необхідно додати у реєстр ОС один параметр. Для цього запустіть редактор реєстру regedit.exe. Це можна зробити через пошук на «Панелі завдань» або діалогове вікно «Виконати», яке можна викликати комбінацією Win + R.

Далі у вікні редактора реєстру перейдіть у розділ HKEY_CURRENT_USER\Control Panel і створіть у ньому параметр DWORD (32 біти) з ім’ям EnableShareSettings. Присвойте зробленому параметру значення 1.

Зміни повинні були спрацювати автоматично. Щоб їх побачити, зайдіть у панель «Параметри – Система – Поділитися». Ви побачите додаткові опції, серед яких – порядок сортування додатків у списку, їхня максимальна кількість, показ невикористовуваних додатків.

Повернути панель «Поділитися» у Windows до початкового положення можна, змінивши значення параметра EnableShareSettings на 0 або просто видаливши його з реєстру.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися