Вівторок, 23 Липня, 2024

Гра Plague Inc стала надпопулярною на фоні вірусу в Китаї. Розробник випустив заяву

Розробник гри Plague Inc виступив із заявою у зв’язку поширенням коронавірусу в Китаї та світі. Багато користувачів сприйняли її як інструмент для розуміння можливих наслідків епідемії та її прогнозування.

За словами розробника, компанії Ndemic Creations, її стратегія в жанрі біологічного симулятора не повинна сприйматися гравцями як наукова модель для розуміння поширення вірусу.

«Всякий раз, коли відбувається спалах захворювання, ми бачимо зростання гравців, оскільки люди прагнуть дізнатися більше про те, як поширюються хвороби, і зрозуміти складності вірусних спалахів. Однак пам’ятайте, що Plague Inc – це гра, а не наукова модель, і що нинішній спалах коронавірусу – реальна ситуація, яка зачіпає величезну кількість людей. Ми завжди рекомендуємо гравцям отримувати інформацію безпосередньо від місцевих і світових органів охорони здоров’я», – стверджує Ndemic Creations.

Компанія Ndemic Creations у 2012 році випустила ігу Plague Inc, яка користується популярністю на ПК, консолях і мобільних пристроях. Останніми днями ця забавка б’є рекорди популярності та доходів для її розробника. У Китаї вона стала найпопулярнішим ігровим додатком.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися