Грабунок по-бразильськи: перевірено Samsung

Поки світ дивиться, як у Бразилії футболісти з’ясовують, хто кращий, інші вирішили захопити сучасну електроніку. Жертвою став завод з виготовлення продукції Samsung, з якого винесли майже 40 тисяч комп’ютерів, смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Загальна сума збитку, за оцінками бразильської поліції, склала $36 млн, повідомляє BGR.

У Samsung оцінюють втрати скромніше – усього в $6,4 млн. Однак експерти вважають цю цифру заниженою, оскільки вкрадені топові смартфони та ноутбуки коштують дорожче $500.

Саме пограбування тривало приблизно три години, упродовж яких злодії переміщували електроніку в підігнані вантажівки. Після цього вони зникли в невідомому напрямку, оскільки все відбувалося під час нічної зміни.

Пограбування почалося із захоплення автобуса з працівниками Samsung, який прямував до підприємства. Злодії відпустили частину робітників, а самі зайняли їхнє місце. Після проникнення на територію фабрики злочинці нейтралізували охоронців та відкрили проїзд спільникам, а також вантажівкам для вивезення техніки. Усього в нальоті, за попередніми даними, брали участь два десятки зловмисників. Незважаючи на те, що нальотчики були озброєні автоматами, у ході нападу ніхто не постраждав.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я