Huawei вбудував веб-камеру в клавіатуру, бо на екрані ноутбука не вистачило місця

Окрім цього, ноутбук MateBook X Pro має товщину лише 14,6 мм, стандартний повнорозмірний порт USB Type-A та два USB Type-C

Китайський виробник Huawei на виставці MWC 2018 у Барселоні показав ноутбук, який цікавий одним дизайнерським рішенням. У цьому гаджеті зробили максимально великий екран проти загальної площі верхньої кришки. Рамки дисплея вийшли настільки вузькими, що не вистачило місця навіть для веб-камери. Її вбудували у незвичне місце.MateBook X ProАпарат MateBook X Pro отримав камеру в клавіатурі. Вона розміщується у верхньому ряді F-клавіш та вистрибує при натисканні на неї. У складеному положенні вона мало відрізняється від інших кнопок. Завдяки такому рішенню Huawei новий ноутбук має співвідношення екрана до площі кришки у 91%.

Розміщення камери не вгорі дисплея є звичним для ноутбуків Dell, які одними з перших в індустрії продемонстрували надвузькі рамки екрана в лаптопі. Інженери Dell розмістили камеру під екраном, але деякі з користувачів почали скаржитися на таке положення, оскільки в ньому камера має невдалу перспективу та знімає користувача знизу. Деякі експерти вже прогнозують, що в ноутбуці Huawei камера показуватиме лише руки власника та його підборіддя.

Окрім цього, ноутбук MateBook X Pro має товщину лише 14,6 мм, стандартний повнорозмірний порт USB Type-A та два USB Type-C. Найдешевша версія оснащується процесором Core i5, 8 ГБ оперативної пам’яті, 256 ГБ SSD та буде доступна від 1499 євро. Максимальна комплектація з Core i7, 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ SSD обійдеться в 1899 євро.