Субота, 2 Березня, 2024

KipstR не дозволить проспати улюблений телевізор

Очікування чергового епізоду улюбленої телепередачі може затьмарити невелика прикрість: можна заснути раніше. Проте власники гаджету KipstR можуть не боятися цього, адже він поставить телепрограму на запис, як тільки побачить, що його власник вирішив задрімати.

Новинку розробили два британських підлітки віком 15 та 14 років, які використали технологію 3D-друку. Він маскується під пульт керування популярної у Британії телеприставки Virgin Media TiVo та відправляє їй команду на запис одразу, як бачить, що власник починає засипати. Якщо той прокинеться, то гаджет почне відтворення шоу, а якщо продовжить спати, тоді близькі зможуть переключити телеканал.

Розробники KipstR за роботою над прототипом

Моніторинг сну пристрій виконує за допомогою вбудованого оксиметра, який заміряє рівень кисню в крові, просвічуючи спеціальним світлодіодом крізь шкіру. KipstR вже проходить практичні випробування у будинках волонтерів, і якщо вони пройдуть вдало, постачальник кабельних послуг Virgin Media може почати пропонувати його у комплекті зі своєю телеприставкою.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися