Huawei випустила жорсткий диск для своїх смартфонів

Одночасно з пересиланням даних також відбувається заряджання мобільника. Підзаряджання повільне, фірмова технологія SuperCharge потужністю 40 Вт не підтримується.

Власники смартфонів Huawei, особливо моделей серії Mate 20 Series, отримали новий аксесуар для меншого хвилювання за свої дані. Це портативний зовнішній жорсткий диск, призначений для резервного копіювання інформації зі смартфонів. Аксесуар називається ST310-S1.

Адаптація жорсткого диску ST310-S1 до флагманів Huawei проявляється в автоматичному процесі резервного копіювання. Користувачеві достатньо лише підключити накопичувач до телефона.

Сам диск виконаний у вигляді круга діаметром 136 мм і висотою 29 мм. Верхня частина має тканинне покриття, яке не боїться попадання пролитої рідини. Підставка має елементи для зменшення ковзання.

Обсяг жорсткого диску становить 1 ТБ, а підключення відбувається через порт USB Type-C. Одночасно з пересиланням даних також відбувається заряджання мобільника. Підзаряджання повільне, фірмова технологія SuperCharge потужністю 40 Вт не підтримується.

У продаж новинка надійде 26 жовтня, але ціна її досі залишається невідомою.