Google Play навчився передавати додатки від одного смартфона до іншого

Коли користувач ділиться з кимось програмою через один із сумісних інструментів, наприклад, SHAREit, магазин Google Play зможе визначити походження цього додатка, зчитавши його метадані.

У країнах, що розвиваються, часто є проблема з інтернетом: мобільний трафік дорогий, а Wi-Fi недоступний. Це робить інсталяцію додатків на Android значно складнішою. Адже ті користувачі, які не завантажують програми з Google Play, ризикують у 9 разів більше отримати неприємний сюрприз. Тому магазин Google Play запустив нову функцію – передавання додатків від одного користувача до іншого в режимі peer-to-peer.

Одним із компонентів нової системи стали метадані APK Signing Block, які Google запровадив в інсталяційні APK-файли додатків на Android. Ця інформація дозволяє знати, що програма походить з Google Play та її інсталяційний файл не змінили.

Новий механізм розповсюдження додатків не потребує від авторів програм якихось дій. Коли користувач ділиться з кимось програмою через один із сумісних інструментів, наприклад, SHAREit, магазин Google Play зможе визначити походження цього додатка, зчитавши його метадані. Він додасть програму до бібліотеки користувача та керуватиме встановленням апдейтів до цієї програми. Найближчим часом передача peer-to-peer з’явиться у файлових менеджерах Files Go від Google та Xender.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я