П’ятниця, 1 Березня, 2024

Huawei випустить смартфони з 5G у другій половині 2019 року

Керівник другого найбільшого світового виробника – Huawei – розповів про плани компанії з випуску смартфонів, які зможуть працювати в мережах мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G). Ю Чендун розповів, що перша повноцінна мережа 5G запрацює вже у 2019 році, після чого відбудеться їхнє масове розгортання. Для використання всіх переваг 5G потрібні нові апарати.

5G

Найбільші розробники вже тестують споживче 5G-обладнання. За словами Чендуна, Huawei розраховує випустити комерційні смартфони з підтримкою 5G вже у другій половині 2019 року. Тобто 5G-апарати з’являться на ринку одночасно із запуском перших сервісів 5G.

Майбутній стандарт 5G передбачає використання нового радіоінтерфейсу 5G-NR, а також об’єднання всіх можливих частотних спектрів та використання технології Massive MIMO. Це дозволить досягати швидкості в кілька десятків гігабіт в секунду, що сприятиме розвитку нових цифрових мобільних сервісів.

За прогнозами аналітиків, кількість 5G-підключень у 2023 році досягне 1 млрд. Через шість років стільникові мережі 5G стануть доступні більш ніж 20 % населення нашої планети.

Перший мобільний гаджет з підтримкою 5G з’явився у 2015 році і для свого переміщення потребував візка. Причина великих розмірів прототипу криється не в браку технологій. Гаджет дозволяє тестувати роботу 5G відразу в декількох типах пристроїв: смартфонах, планшетах або комп’ютерах. Залежно від завантаженої програми, тестовий пристрій може прикинутися будь-яким із цих девайсів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися