Як на Android створювати нагадування, що спрацьовують за геолокацією

Якщо ви використовуєте програму Google для нагадування, у вас є вибір лише між розташуваннями, які ви створили за допомогою Google Maps.

Смартфон Android може надавати своєму власнику нагадування про щось. Найчастіше ці нагадування спрацьовують за часом. Проте можна зробити так, щоб гаджет нагадував не тільки в певний час, а й у певних місцях.

Спершу встановіть своє розташування «Додому» та «Робота» в Google Maps. Для цього відкрийте Карти Google > торкніться зображення профілю у верхньому правому куті > торкніться Налаштування > Редагувати адреси.

Якщо ви використовуєте програму Google для нагадування, у вас є вибір лише між розташуваннями, які ви створили за допомогою Google Maps.

Відкрийте програму Google. Торкніться зображення профілю у верхньому правому куті, щоб відкрити налаштування. Торкніться Нагадування, тепер натисніть кнопку Створити в нижньому правому куті.

Введіть назву, а потім виберіть Розташування. Виберіть «Дім» або «Робота» (програма Google не надає додаткових опцій) і збережіть нагадування.

Google Assistant дозволяє встановити нагадування у будь-яких інших місцях, окрім «дома» та «роботи». Запустіть Google Assistant голосом, а потім налаштуйте у ньому.

Тепер можна вибрати місце, а також час за допомогою Додати розташування. Торкніться Вибрати розташування та введіть ім’я або адресу. Скажіть, що ви хочете, щоб вам нагадали. Торкніться Зберегти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я