Неділя, 25 Лютого, 2024

Huawei випустила перші у світі TWS навушники-вкладиші з шумозаглушувачем

Huawei щойно презентувала свої нові FreeBuds 3, головним конкурентом яких є Apple AirPods. Новинка приваблює своїм дизайном – вкладиші, а не «затички». При цьому FreeBuds 3 стали першими у подібному формфакторі, які запропонували користувачам технологію придушення шуму.

FreeBuds 3 не є першими у світі навушниками TWS з вбудованим шумозаглушувачем – це місце закріпили за собою Sony WF-1000XM3, але вони є «затичками».

Навушники-вкладиші не створюють фізичного бар’єру між внутрішнім каналом вуха та навколишнім світом. Для «затичок» простіше створити технологію придушення шуму, оскільки фізичне блокування вушного каналу силіконовим амбушуром майже повністю прибирає всі сторонні звуки на високих частотах, пропускаючи лише низькочастотний шум. При цьому технології придушення шумів зазвичай найкраще працюють проти зайвих звуків на низьких частотах.

Своє рішення створити навушники-вкладиші у Huawei пояснюють тим,  що «затички» у щоденному житті є більш небезпечними. Адже людям потрібно чути високочастотний шум навколо – автомобільні гудки, сирени тощо. Це підвищує їхню безпеку. Тому гарне рішення – блокувати високочастотний шум не повністю, а зменшувати його інтенсивність проти музики, яку слухає користувач.

FreeBuds 3 мають акумулятор, якого вистачає на чотири години роботи. Батарея в кейсі дозволяє збільшити цей показник до 20 годин. Навушники також використовують підключення по Bluetooth 5.1 і працюють на новому процесорі Kirin A1. Останній повинен забезпечити меншу затримку в передачі сигналу та зменшене енергоспоживання проти інших процесорів для навушників класу TWS.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися