Windows 10 скоро дозволить дзвонити через Android

Програму «Ваш телефон» компанія Microsoft представила на конференції розробників Build у 2018 році.

Вбудований у Windows 10 додаток «Ваш телефон» (Your Phone) уже скоро отримає більше можливостей для комунікації. З ним користувачі Android зможуть дзвонити з комп’ютера без необхідності брати в руки телефон. Про розробку подібної опції стало відомо ще в березні, а про її майже повну готовність повідомив у своєму твіттері користувач з ніком Ajith.

Надані скриншоти показують новий розділ «Дзвінки» (Calls), який з’явиться у додатку «Ваш телефон». Користувачам також стане доступна традиційна клавіатура, яка дозволить шукати контакти в адресній книзі.

Програму «Ваш телефон» компанія Microsoft представила на конференції розробників Build у 2018 році. Вона призначена для використання можливостей смартфона на ПК. Користувачі Windows 10 можуть на екрані свого комп’ютера отримати доступ до SMS, фотографій та повідомлень у пам’яті свого мобільника, відобразити дисплей телефона на ПК. Повний набір доступних можливостей залежить від платформи смартфона – iOS або Android. На останньому користувачі мають більше свободи та функцій у додатку «Ваш телефон».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я